• ul. Rydygiera 8 01-793 Warszawa
  • Dziekanat (+48) 662-215-628
  • Dział rekrutacji (+48) 668-326-740

najlepszy kierunek!

Osteopatia jest uznanym na świecie zawodem medycznym. W Polsce zawód osteopaty jest wpisany do Polskiej Klasyfikacji Zawodów i Specjalności pod nr. 323010.

Studia podyplomowe

Studia Podyplomowe Medycyny Osteopatycznej trwają 3 lata (sześć semestrów) i obejmują 1600 godzin dydaktycznych wraz z praktykami klinicznymi oraz 640 godzin nie kontaktowych.

wiedza praktyczna

Już od ponad 13 lat  kształcimy profesjonalne kadry dla systemu ochrony zdrowia w Polsce i UE. Nasze doświadczenie, programy nauczania  odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie pracodawców i owocują sukcesami naszych absolwentów.

Mazowiecka Uczelnia Medyczna

Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie jest niepubliczną uczelnią wyższą utworzoną w 2004 r., wpisaną do rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych, prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nr 304.

Już od ponad 13 lat nasza uczelnia kształci profesjonalne kadry dla systemu ochrony zdrowia w Polsce i UE. Nasze doświadczenie, programy nauczania i wykorzystywane podczas zajęć z wykładowcami - praktykami nowatorskie metody odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie pracodawców i owocują sukcesami naszych absolwentów.bądź na bieżąco

11 października 2019

Otwarcie nowej strony

11 października 2019

Drugi post

11 października 2019

Trzeci post

Dlaczego warto wybrać Medycynę Osteopatyczną.

Osteopatia jest uznanym na świecie zawodem medycznym.

W Polsce zawód osteopaty jest wpisany do Polskiej Klasyfikacji Zawodów i Specjalności pod nr. 323010.

Osteopatia jest nauką holistyczną, zajmującą się każdym aspektem ciała człowieka. Osteopata zajmuje się leczeniem dysfunkcji i schorzeń narządu ruchu wykorzystując techniki manualne, rozluźniające oraz stymulujące tkanki miękkie, nerwy oraz stawy a także wszystkie układy. Usuwa napięcia w obrębie tkanki łącznej, poprawia krążenie i oddychanie oraz przepływ informacji w układzie nerwowym, wzmacnia siły obronne organizmu i przyspiesza proces jego regeneracji.

Osteopata stosuje diagnostykę funkcjonalną, strukturalną oraz obrazową, prowadzi terapię osteopatyczną, wykonując zabiegi terapeutyczne, które są sklasyfikowane w Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9 nr. 93.6. ICD-9

Nasi Wykładowcy

0

studentów

0

wykładowców

0

lat doświadczenia

800

absolwentów

Informacje kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu

ul. Rydygiera 8,
01-793 Warszawa
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!